דף הבית > קורונה > גדרה מתחסנת

גדרה מתחסנת

תושבי המושבה נענים בשיעור הולך וגדל לקריאה ללכת ולהתחסן בחיסון כנגד נגיף הקורונה. בשבוע הבא חיסונים בגדרה לבני 40 פלוס

537 תושבי גדרה התחסנו במנה הראשונה ביממה האחרונה, היקף מתחסנים גבוה המעמיד את שיעור המתחסנים במנה הראשונה על 29.24% מתושבי המקום ומביא את גזרה לזנק במיקום היחסי בקרב יישובי המדינה למקום ה-80 מקרב כלל היישובים.

נראה שכלל קריאות הזעקה של מתנגדי החיסונים המדהדים כל כתבה המוצאת פגם לכאורה בתהליך החיסונים, ההתקשרות עם חברת פייזר או משייכת פטירות של מתחסנים לעצם החיסון, לא בולמת את ההבנה של הציבור הרחב שהחיבון הוא הפתרון היחידי שעשוי לאפשר את היציאה מהתקופה המתמשכת של המגיפה, בידודיה וסגריה.

מתחסנים בגדרה

בשבוע הבא צפוי היקף מתחסנים גבוה אף יותר לאחר שקופת חולים כללית בגדרה הודיעה כי תיפתח את החיסונים במקום לכל מבוטחיה בני 40 פלוס בימים שני עד רביעי הקרובים.

לצורך קבלת החיסון יש צורך ברישום מקדים דרך מוקד הרישום של הקופה.

לכו להתחסן!

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏דורית בן-בוחר‏‏, ‏טקסט שאומר '‏1938, נשוי ואב לחמישה ילדים. בגיל תשע עלה ארצה עם עליית הנוער. שירת בנח" המוצנח והיה ממשחררי הכותל המערבי. היה מראשי המרכז לחינוך דתי בהרחבת מערכ הממלכתית ד בתחילת שנו כשליח עליי היהודית, ו במרסיי. עולים VID-19‏'‏‏

“אל תחכו. לכו להתחסן! רק כך נוכל לנצח את המגיפה ולהחזיר את השפיות בחזרה.” חברת המועצה בן בוחר לאחר שהתחסנה בעצמה במוקד החיסונים של כללית באשדוד

 

 

 


בדוק גם...

עוצר פורים

“האם מותר לשמוח?”. ההודעה הרשמית של ראש הממשלה על עוצר בחג הפורים בהודעה משותפת של …

שינוי גודל גופנים