דף הבית > קורונה > גדרה מקדימה את בני ברק

גדרה מקדימה את בני ברק

אגף המודיעין פרסם את ניתוחו לקצב הכפלת המגיפה ביישובים השונים. הרבה בשל ההתפרצות במעון עלה מוריה – גדרה גבוהה מאוד ברשימה

לראשונה, פרסם השבוע, ביום חמישי, אגף המודיעין את מצב הערים בישראל בהתאם לרמת הסיכון שלהן להפוך ל”מוקדי התפרצות”. על פי נתוני האגף גדרה מקבלת ‘כרטיס צהוב’ בכל הקשור לרמת הסיכון להתדרדרות היישוב למצב של התפרצות קורונה מסוכנת.

ניתוח אגף המודיעין מאששים את הפרסום שלנו כאן השבוע ב’גדרה היום’ שהצביע על היות המושבה מוקד התפרצות אזורי.

את הערים והיישובים הגדולים במדינה חילקו באגף המודיעין לקוד צבעים מרומזר. ככל שהיישוב צבוע בגווני אדום עזים יותר כך הסיכון גבוה יותר להתפרצות המגיפה ביישוב.

דיאגרמת היישובים לפי יחס ההכפלה השבועי. הצבעים משקללים נתונים נוספים ומעידים על רמת ההתפרצות הכוללת ביישוב. נתונים – אגף המודיעין, הצביעה – במקור

אולי יעניין אותך גם:

אירוע חשיפה בסניף ויקטורי גדרה

חיוך נגד קורונה – צוות בית החולים קפלן נאבק במחלה וממשיך לחייך

עושים מהלימון ממרח לימונים – בפורום ‘גדרה מבשלת’ יוצאים במיזם קהילתי לחג

שינוי מגמה מדאיג – אחרי מספר ימים של ירידות, היקף החולים בגדרה חוזר לעלות

במניין החולים גדרה לא ברשימה, בקצב ההכפלה – בעשירייה הראשונה

במניין החולים הכולל גדרה לא מתברגת ברשימת היישובים המובילים, זאת מאחר והיקף החולים נמצא ביחס חזק להיקף הכולל של האוכלוסייה ביישוב. בהתאמה, ברשימת היישובים המובילים בהיקף החולים נמצאות רק ערים גדולות בהרבה מהמושבה גדרה.

עם זאת, במדד קצב ההכפלה, גדרה מדורגת גבוה ביותר עם קצב הכפלה שבועי של 1.4. אם קצב זה יישמר ללא שינוי גדרה צפויה למנות עוד 15 חולים נוספים בתוך שבוע.

מקדימה את בני ברק ברשימה

על פי קצב הכפלה זה גדרה חזרה לעשירייה הראשונה של היישובים במדינה ומקדימה אפילו את בני ברק ואת ערי האזור אשדוד ורחובות. קצב ההכפלה השבועי מתייחס לנתןנים בשבוע האחרון ובתוכם איתור התחלואה הנרחבת במעון עלה מוריה בגדרה. למעט ההתפרצות במעון הקף התחלואה בגדרה הוא בהיקפים נמוכים יחסית אם כי בהמלך השבוע האחרון התגלו חולים נוספים גם בקרב תושבי גדרה.

 

 

בדוק גם...

תפילה כחול לבן

תנועת אורי גדרה תקיים תפילת ערבית חגיגית בבית הכנסת שבתיכון רות בשכונת גולדה לכבוד יום …

שינוי גודל גופנים