דף הבית > ספורט > גדרהמן

גדרהמן

המסלול הקשוח של ישראמן אילת 2020 לא עצר את המשתתפים, תושבי גדרה בדרך לחיוכים על קו הסיום

תחרות הישראמן השנתית באילת נחשבת לגולת הכותרת של אתלטים רבים. התחרות המשלבת את מקצי השחייה, ריצה ורכיבת אופניים למרחקים ארוכים ובתנאי מזג אויר מאתגרים היא אתגר לא פשוט בכלל גם לותיקים שבאתלטים.

בסוף השבוע האחרון נערכה באילת התחרות לשנת 2020. בתחרות השתתפו מספר תושבי גדרה אשר התאמנו ארוכות לקראת התחרות המאתגרת.

חלק מנציגי גדרה בתחרות השתתפו במקצה המלא כפי שעשה ניר ספרד שסיים את התחרות בזמן של 15 שעות וכ-40 דקות כאשר את מאות המטרים האחרונים הוא עושה מלווה בילדיו שחצו עימו את קו הסיום.

ספרד, הצליח בחציית קו הסיום לעמוד ביעד שהציב לעצמו לאחר פציעה בתאונת אופניים קשה לפני 4 שנים. “השחייה בתחרות היא לאורך 3.8 ק”מ בים, כשהתחלתי להתאמן אחרי הפציעה התעייפתי אחרי 100 מטר.” הוא אומר לנו. ניר מסתכל לאחור סיפוק על תקופת האימונים המפרכת שהביאה אותו לתואר איש הברזל ומודה למאמנו דיוויד רודריגז ובעיקר למשפחתו על התמיכה, הליווי והעידוד “בסופו של דבר אין הטיפה חוצבת בסלע מכוח עוצמתה, אלא מכוח התמדתה”.

(בתמונת הכתבה – ניר ספרד עם משפחתו על קו הסיום, שניות אחרי סיום התחרות)

בזמן שישנתם. המתמודדים בתחרות מזנקים למימי מפרץ אילת

הכי חשובה היא הדוגמא האישית

נוכחות בולטת בתחרות היתה למאמני הכושר בגדרה. בתחרות השתתפו ברק דוד ורחלי בוים באופן שבהחלט מהווה דוגמא אישית למתאמנים שלהם.

“המסלול היה קשוח ומאתגר” מספרת לגדרה היום רחלי “תוואי דרך מאוד לא פשוט יחד עם מזג אוויר שכלל רוח וחום. אך באמצעות נחישות, אמביציה ורצון לשמש דוגמא אישית לילדי ולמתאמני הגעתי לקו הסיום בחיוך.”

“להגיע לקו הסיום עם חיוך”. המאמנת והמתמודדת בתחרות ישראמן 2020 – רחלי בוים

לא השתתף השנה בשל פציעה. מאמן טריאתלון הילדים אבי גאון מתוך חוברת התחרות למשתתפים

בדוק גם...

7 ימי חשיפה

עומק החשיפה של המטופלים במעון עלה מוריה נחשף בנתוני משרד הבריאות מנתוני משרד הבריאות שהתעדכנו …

שינוי גודל גופנים