דף הבית > פוליטיקה > גדעון סער בגדרה

גדעון סער בגדרה

יממה אחרי ניסיון פיצוץ כנס בחירות, כנס בחירות של מפלגת תקווה חדשה נערך הערב בגדרה

9 ימים לבחירות הכלליות והמערכת הפוליטית נכנסה לישורת האחרונה כאשר המועמדים השונים חורשים את הארץ ומנצלים את ההקלות במגבלות הקורונה כדי לערוך כנסים ולפגוש את הבוחרים באופן בלתי אמצעי.

אמש נערך כנס שכזה במושב עזריה שבמועצה האזורית גזר, כנס שאל מול המקום בו נערך ניסו פעילי ליכוד שהגיעו למקום לפוצץ את הכינוס בעזרת קריאות גנאי בוטות וזריקת חפצים וביצים.

במקביל, במהלך סוף השבוע הושחתו שלטי חוצות של מפלגות שונות בגדרה, על חלק משלטי הליכוד רוסס גרפיטי ‘הצבע לרמאי’ ואילו שלטים רבים של המפלגות המתחרות נתלשו ונקרעו במכוון.

מכניסים גדרתי לכנסת. גדעון סער לצד סהר פינטו מלי לוי וגאולה אבן סער

שני מועמדים ברשימה – תושבי גדרה

למרות שאין מי שיאמר שהוא זה ששלח את הפעילים למקום וגם אין מי שיגנה את האירוע, הכינוס הערב שנערך בחצר ביתו של מועמד תקווה חדשה סהר פינטו, נערך כסדרו ללא אירועים חריגים.

הערב נערך לאחר שמספר 2 ב’קווה חדשה’ חברת הכנסת יפעת שאשא ביטון כבר הגיעה לביקור בגדרה ופגשה בעלי עסקים ואת פעילי ‘תקווה חדשה’ בגדרה.

לצידו של גדעון סער השתתפו בכינוס גם רעייתו גאולה אבן סער ומועמדי תקווה חדשה תושבי גדרה, סהר פינטו ומלי לוי בכנס שההגעה אליו נעשתה על בסיס רישום מוקדם כדי לוודא אי חריגה ממגבלות הקורונה.

סער התייחס בדבריו גם לסיכוי כניסה לכנסת של עו”ד סהר פינטו עם ציפייה לעבודה פרלמנטרית מצוינת ומנוסה:

“ידידי סהר צעיר דינמי, נבון ומוכשר שיכול לעשות עבודה מצוינת כחבר כנסת”

נכנסים לישורת האחרונה. גדעון סער וסהר פינטו לצד באי הכינוס. הערב בגדרה

שבוע פוליטי

גדעון סער הוא ראש המפלגה היחיד שהגיע במהלך הקמפיין לדבר בפני תושבי גדרה. בהמשך השבוע מתוכנן כינוס וירטואלי שבו יו”ר יש עתיד ידבר גם הוא בפני תושבי גדרה, במהלך ההפגנה המתוכננת למוצ”ש הקרוב צפויה גם מספר 2 ביש עתיד, חברת הכנסת אורנה ברביבאי, להגיע לדבר בפני המפגינים.

התקווה היחידה לשינוי? גדעון סער בגדרה

 

זכויות יוצרים
גדרה היום עיתונות חופשית

בדוק גם...

עלה אל האופק

הראל מויאל משמח את דיירי ההוסטל בגדרה הראל מויאל עושה את זה שוב. בנר שמיני …

שינוי גודל גופנים