דף הבית > קהילה > נוער > בשבט ‘שחר’ צופים שנת פעילות משובחת

בשבט ‘שחר’ צופים שנת פעילות משובחת

לקראת שנת הפעילות החדשה התחלפו ההורים המובילים בשבט ולתפקיד ראשי השבט נכנסו רחלי קראוס ואלון לבבי

שבוע לתחילת שנת הלימודים גם בתנועות הנוער מתרעננים ומתכוננים לקראת שנת הפעילות שבפתח.

אחרי שגם בסניף מכבי צעיר נכנסה לתפקיד יו”ר הסניף נעמה קלפינסקי פלדי במקומו של ארנון הימן, גם בשבט הצופים של גדרה, שבט שחר, הודיעו באחרונה להורים ולחניכים על החלפה בתפקידי המפתח בשבט.

תנועות הנוער מעצבות את העתיד

לתפקיד ראשי השבט נכנסו בימים האחרונים רחלי קראוס, עובדת אגף החינוך בעיריית אשדוד ואלון לבבי, אשר פרש באחרונה מתפקיד ניצב במשטרת ישראל, הנשוי לחברת המועצה לשעבר לילך לבבי.

במכתב ששלחו השניים להורים, לחברי השכבה הבוגרת בשבט ולחניכים כתבו:

“בימים אלו אנו נכנסים לתפקידנו החדש. לפני הכל – רצינו להביע הערכה רבה ולאמר תודה גדולה בשם כולנו לראשי השבט היוצאים – איתן ושגית, ששימשו כראשי שבט במשך שנים – תודה רבה!!!

אקשן וערכים. הצופים בהכנות להפנינג פורים

שנינו באים עם רקע של עבודה עם נוער. שנינו היינו פעילים בתנועות נוער – ומכאן ההכרה בחשיבותה העצומה של תנועת נוער בעיצוב דור העתיד שלנו. לשנינו ילדים שגדלו וגדלים בשבט.

מקומות העבודה שלנו – רחלי במנהל החינוך בעירית אשדוד ואלון – כניצב (גימ’) במשטרה – מביאים אותנו עם ניסיון רב במערכות גדולות ומורכבות.

במהלך החודש האחרון קיימנו מפגשי עבודה רבים על מנת להכיר וללמוד את השבט ואת המעגלים העוטפים אותו.

מאחורינו מחנה קיץ – שהיה מרהיב ומרשים ולפנינו הפנינג פתיחת שנה, טיול פתיחת שנה, סמינר שכבג ועוד פעילויות רבות ומגוונות.

אנו רואים חשיבות רבה לקשר עם חניכי השבט ועם ההורים. הרשתות החברתיות ישמשו לנו פלטפורמה קבועה לקשר הזה. שנינו רואים בהורי החניכים כשותפים. נהיה קשובים ונפעל לשיתוף פעולה מלא.”

כתומי הכובע. שבט שחר בפעילות שטח

מגייסים מרכז שבט חדש

שבט הצופים בגדרה פועל בגדרה מזה מספר שנים בשני מוקדים. השבט ממוקדם בצמוד לבית הספר רימונים ושלוחת שבט שחר פועלת במקביל בשכונת שפירא.

אחת הפעולות הראשונות בהם מטפל הצוות החדש הוא גיוס מרכז שבט חדש שיחד איתו ובתגבור ששת חברי מחזור הקומונה החדש של הצופים בגדרה המתגברים את הצוות יובילו את הפעילויות הרבות המתוכננות כבר בתחילת השנה.

“נעשה הכל, יחד עם המרכזים והקומונה, כדי להצעיד את השבט קדימה, לחזק את ההדרכה, לבנות את דור המדריכים הבא, לשפר את התשתיות ולחזק את הקשר עם קהילת גדרה.

נאחל לכולנו שנת פעילות מוצלחת ומהנה!”

תנועת הנוער הגדולה בארץ. צופים לשנת פעילות מוצלחת
זכויות יוצרים
המספר האדום

בדוק גם...

שלושה הרוגים

ציון איננו

קב”ט המועצה לשעבר ציון בר אשר, הלך לעולמו. הלוויתו היום בשעה 17:30 בגדרה בצער. המועצה …

שינוי גודל גופנים