דף הבית > קורונה > במגמת ריסון

במגמת ריסון

מספר החולים בגדרה עלה בשניים בלבד במהלך ה- 5 ימים האחרונים. מספר התושבים בבידוד בירידה מתמדת. האם גדרה השתלטה על הנגיף?

קצב התפשטות הנגיף בירידה!

לאחר מספר ימים שבהם קצב התפשטות הנגיף ירד באופן דרמטי במדינה ביחס למספרים שראינו במהלך השבוע שעבר, גם במושבה נרשמת מגמת ריסון מובהקת להתפשטות המגיפה.

אמנם המגיפה עדיין כאן ולא נראה שנגיף הולך לאן שהוא בקרוב, אבל המספרים של החולים בגדרה נמצאים במגמת ריסון.

מאז יום שישי האחרון עלה מספר החולים המאומתים במושבה ב-2 בלבד, זאת לאחר שבשבוע שקדם לכך עלה המספר באופן חד ביותר אשר הציב את גדרה בקדמת רשימת היישובים מבחינת צפיפות התחלואה לנפש.

גם מספר המבודדים, בהם נמנה גם ראש המועצה בעצמו, נמצא בירידה מתמדת. נכון להבוקר בגדרה 158 מבודדים שרשומים במשרד הבריאות בלבד, זאת לאחר שמתחילת המגיפה שבו בבידוד כבר 516 תושבים.

משתפים בנתונים

אתמול הוחלט בתיאום בין משרד הפנים לבריאות שהנתונים האישיים של החולים והמבודדים יועברו לרשויות המקומיות כדי לשפר את היכולת של הרשויות לעקוב ולאכוף את הנחיות הקורונה על התושבים המקומיים.

יותר אפור

גם במפת הקורונה של המושבה ניתן לראות את מגמת הריסון. יותר ויותר נקודות חשיפה בהם שהו חולים מאומתים הפכו לצבע אפור המצביע על המקרה כמקרה שהתרחש לפני למעלה משבועיים. ביומיים האחרונים לא נוספו למפה נקודות חדשות של חשיפה לחולה מאומת. ייתכן שעם התווספותם של שני החולים החדשים יהיו נקודות נוספות בתום החקירה האפדמיולוגית. נעדכן בהתאמה.

כמה אפור – ככה טוב. מפת הקורונה של גדרה

המשיכו להישמע להוראות!

 

בדוק גם...

תפילה כחול לבן

תנועת אורי גדרה תקיים תפילת ערבית חגיגית בבית הכנסת שבתיכון רות בשכונת גולדה לכבוד יום …

שינוי גודל גופנים