דף הבית > חי מהשטח > “ביקשתי שיפסיקו את המוזיקה”
קוטנר בגדרה

“ביקשתי שיפסיקו את המוזיקה”

ההופעה בגדרה מתעכבת. שדרן הרדיו ומומחה המוזיקה יואב קוטנר הודיע במהלך שידור רדיו שחלה בסרטן

קוטנר חלה בסרטן. שדרן הרדיו הותיק והפופולרי יואב קוטנר הודיע לפני ימים אחדים בתכנית הרדיו חדשה שאותה הוא מכנה ‘רדיותרפיה’ כי חלה בסרטן.

“הייתה הפסקה די ארוכה בתוכנית, בגלל כל מיני סיבות אישיות. הייתי באיזה טיפול רפואי, ניתוח, דברים כאלה מבאסים. לא היה לי כוח לעשות את זה”.

לפני מספר חודשים נקבעה הופעה של קוטנר בגדרה במסגרת סבב ההופעות שבו הוא מספר את סיפור חייו של אריק איינשטיין דרך המוזיקה שלו.

ההופעה נדחתה בשל אילוצי מבצע ‘שומר החומות’ אשר מנע כינוסים רחבי משתתפים ביום המופע המתוכנן ומאז טרם נקבעה עיתוי מחודש להופעה. רוכשי הכרטיסים עד כה לא קיבלו תשובות לשאלות מדוע מתמהמהת קביעת המופע מחדש. כעת מתברר כי ככל הנראה העיכובים נעוצים במחלתו של קוטנר והחופשה שלקח לטובת הטיפול הרפואי שלו הוא נזקק.

“ביקשתי שיפסיקו את המוזיקה”

במונולוג הפתיחה של תכנית הרדיו, ועל רקע שיר של רדיוהוד המתנגן ברקע, הסביר את שם התוכנית ודרכה חשף את שעבר עליו:

“רדיותרפיה זה המקום בבית החולים שבו מקבלים הקרנות. באחת הפעמים שבאתי להקרנות, קרה לי משהו די משעשע – כנראה שחלק מהאנשים שמפעילים את המכונות המפחידות האלה, מכונות הרנטגן, זיהו אותי… אז חלק שמו לי ביטלס ברקע, כי אני אוהב לשמוע מוזיקה. אבל פתאום הגיעו חבר’ה טיפה יותר צעירים, ושמו לי רדיוהד, ואני חייב לציין שזאת פעם ראשונה בחיים שלי שלא רציתי לשמוע רדיוהד. בזמן שאתה שוכב בתוך מכשיר ענק שמסתובב סביבך ומקרין קרני רנטגן מאוד חזקות, המוזיקה הזאת נשמעת יותר מדי מלחיצה. ביקשתי מהם שיהיה שקט פשוט, להפתעת הסובבים. מצד שני, אני חייב לפתוח עם רדיוהד, כי בשבילי הם תמיד היו תרפיה דרך המוזיקה, דרך הרדיו”.

אופטימי תמיד

למרות המחלה נשמע קוטנר מעודד ואופטימי כאשר המשיך ועדכן את המאזינים כי:

“כשאתה נמצא במקומות כאלה שיש אנשים שמטופלים, כמו במכון שעושים את הרדיותרפיה, אתה מבין כמה אתה באמת בר מזל, שאצלך זה משהו קטן שיעבור, והכל יהיה בסדר”

לא ידוע האם ומתי ייקבע המופע של קוטנר שתוכנן להתקיים באודיטוריום רמון. נמשיך לעקוב ולעדכן.

קוטנר בגדרה

האם תיקבע מחדש? הכרזה של המופע שנדחה בשל אילוצי ‘שומר החומות’ וטרם נקבע מחדש ככל הנראה של מחלתו של קוטנר
איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

מרוץ גדרה החסימות

מפנים דרך לרצים

חסימות הכבישים והרחובות ביום שישי בבוקר לטובת מרוץ גדרה הרביעי מרוץ גדרה מתקרב. המועצה המקומית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים