דף הבית > קהילה > אלפים ירוצו לאורו

אלפים ירוצו לאורו

התכנית ‘לאורו’ להנצחתנו של סמ”ר רונן לוברסקי ז”ל תקיים השנה את המרוץ השני לזכרו. אלפים צפויים להשתתף

במאי האחרון רצו עשרות מתלמדי ותושבי גדרה במרוץ הראשון לזכרו של רונן לוברסקי ז”ל, לוחם דובדבן אשר נפטר מפצעיו לאחר שנפגע בפעילות מבצעית במחנה פליטים בסמוך לרמאללה לפני כשנתיים.

התכנית פועלת, בין השאר, במועדון הכדורגל הפועל עירוני גדרה ובין מוביליה נמצאים מנהלי העמותה, תושבי גדרה איציק שטאובר ואפרת ברקת.

תוצאת תמונה עבור רונן לוברסקי ויקיפדיה

נהרג מפגיעת לוח שיש בעת פעילות מבצעית. סמ”ר רונן לוברסקי ז”ל

שיתוף פעולה עם העירייה

השבוע הגיעו השניים כנציגי העמותה לזכרו לפגישה בעיריית רחובות לצד אביו של לוברסקי ז”ל ומאמן הכושר הקרבי שלו, יואב אסא. בפגישה, סיכמו באגף הספורט של העירייה על אופן ההשתלבות של תלמידי רחובות במרוץ השני ‘לאורו’ הצפוי להתקיים ב4-5 ליוני השנה.

המרוץ צפוי להתקיים במתכונת דומה למרוץ הראשון שנערך על פני יומיים, נפרס על פני 90 ק”מ אשר החלו ברחובות, עיר מגוריו, נעצרו בהר הרצל בירושלים, אך לא הסתיימו שם. המירוץ יכלול 3 מקטעי ריצה לאורך המסלול  מרחובות ועד ירושלים במצטבר כ 12 קמ. המרוץ המשיך  במתכונת של מסע מהר הרצל אל הכותל בהשתתפות כל מי שאורו של רונן נגע בו.

מרחיבים את המרוץ. ברקת, שטאובר ואסא בפגישה עם ראשי אגף הספורט בעיריית רחובות. השבוע.

כמה נתת מעצמך השבוע?

בכתביו של רונן, אשר נמצאו בפנקסו ימים ספורים לאחר תום השבעה, בולט משפט אחד המשמש את הצועדים לאורו, “כמה נתת מעצמך השבוע?”, משפט המתמצת את תפיסתו ואת הערכים לאורם מונצח זכרו. על הרישום למרוץ שלאורך הריצה בו אפשר יהיה לחשוב לעומק על המשפט הזה תבוא הודעה בהמשך.

אלפים ירוצו לאורו. גם אתם?

 

 


בדוק גם...

חשיפה לחולה חדש בסופר פארם

חולה קורונה חדש התגלה בקרב תושבי גדרה. נקודות חשיפה ברחבי המושבה. בדקו האם אתם נדרשים …

שינוי גודל גופנים