דף הבית > ספורט > אלימות חריגה במשחק עירוני גדרה

אלימות חריגה במשחק עירוני גדרה

משחק עירוני גדרה בליגת נערים א’ שנערך באשדוד הופסק לאחר שבמהלך הפסקת המחצית נרשם אירוע אלימות חמור

על פי דוח השופט במשחק אירוע חמור נרשם ביום ראשון האחרון במשחק נערים א’ בין הפועל בני אשדוד להפועל עירוני גדרה בהתמודדות שנערכה באשדוד. במחצית המשחק, במצב של 0:0 בין שתי הקבוצות, נרשם ניסיון תקיפה כנגד אחד משחקני עירוני גדרה. “לדברי השחקן האורח, בחור רץ לעברו כשהוא מחזיק אולר ששלף מכיסו”.

עם אולר שלוף

בדוח שופט המשחק, ראובן זיני, נכתב: “מיד עם השריקה למחצית, אני רואה בחור לבוש אזרחית רץ באמוק כשהוא מחזיק בידו משהוא לכיוון שחקן מספר 5 האורח במטרה לפגוע בו, כשגם שחקן מספר 9 המקומי מצטרף אליו בריצה לכיוון אותו שחקן.”

עם סכין שלופה. אילוסטרציה

“רק במאמצים גדולים של שחקנים ועסקנים הם השתלטו על הבחור ומנעו ממנו לפגוע באותו שחקן מספר 5. לדברי השחקן, הבחור רץ אליו כשהוא מחזיק אולר ששלף מכיסו. מטבע הדברים שחקני הקבוצה האורחת ומלוויה נתקפו פחד ואי אפשר היה להמשיך במשחק לאחר ההפסקה. המשטרה הגיעה לפי הזמנת מאמן האורחים וגבו עדויות לפי בקשתם”.

שחקן הפועל גדרה אשר אחריו ניסו לרדוף במהלך האירוע לא נפגע לאחר שהמאמנים של שתי הקבוצות התערבו באירוע ועצרו את הצעירים שניסו לפגוע בשחקן. עם זאת השופט נאלץ להפסיק את המשחק. הצעיר שניסה לפגוע בשחקן נעצר במקום, נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים. על פי המשטרה “החקירה נמשכת”.

 


בדוק גם...

התכנית הכלכלית היישובית

לא מחכים למדינה. פורסמה תכנית כלכלית יישובית מקיפה המקילה על בעלי העסקים ומשקי הבית ביוזמת …

שינוי גודל גופנים