דף הבית > צרכנות > בריאות > אורח מיוחד וגיבורי על קטנטנים לכבוד הפורים
ציון ברוך בקפלן

אורח מיוחד וגיבורי על קטנטנים לכבוד הפורים

פורים שמח במיוחד במרכז הרפואי קפלן. ציון ברוך, בתפקידו כפרזנטור של המותג יטבתה, הגיע לחלק משלוחי מנות לילדים לצוות הרפואי. בפגיה בחרו הפגים להתחפש לגיבורי על

ציון ברוך בקפלן. רגע לפני חגיגות פורים, ציון ברוך הפרזנטור של מותג יטבתה, הגיע בסופ”ש יחד עם מתנדבי המותג לחלק משלוחי מנות לילדים ולצוות הרפואי במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית.

במסגרת ההתנדבות, חולקו משלוחי מנות צבעוניים ועשירים במגוון מוצרים של חברת שטראוס, ומבניהם השוקו האהוב של יטבתה, שעוצב בתחפושת במיוחד לכבוד החג. את משלוחי המנות ציון ברוך ומתנדבי יטבתה חילקו במחלקות הילדים וגם לצוות הרפואי לאות תודה והערכה על העבודה המסורה שלהם יום ולילה.

הילדים, חלקם מאושפזים במחלקה מזה זמן רב, התרגשו מאוד לראות את ציון ברוך, וניכרה התרגשות לא פחותה גם אצל ההורים.

קרין לקסר, מנהלת השיווק של יטבתה:

“אנו שמחים ונרגשים לחלק משלוחי מנות לכבוד חג פורים בבית החולים קפלן לילדים ולצוותי הרפואה. אחד מאבני היסוד שמובילים אותנו כחברה הוא לקדם ולהוביל עשייה חברתית למען הקהילה במהלך השנה. זו זכות גדולה עבורינו לקחת חלק בפעילות מסוג זה, כחלק מהשורשיות והאנושיות שמייצגת את המותג יטבתה”

מרינה כץ, סגנית מנהלת הסיעוד במחלקת ילדים ב׳ במרכז הרפואי קפלן:

“הביקור של ציון היה ביקור מאוד מרגש. כשהוא נכנס לחדרים, הילדים הופתעו לראות אותו וכל כך התרגשו מנוכחותו. ללא ספק, זה לא נעים להיות מאושפז, דווקא בחג הפורים, וזה אפילו לא משנה אם מדובר באשפוז קצר או בילדים ששוהים במחלקה כבר מספר שבועות. ביקור מהסוג הזה מרימים את רוחם של הילדים ונותנים להם קצת שמחה בתקופה לא פשוטה עבורם. אנחנו מודים לו ולצוות של שטראוס שהגיעו לשמח את הילדים”.

ציון בפקלן

על החתום ציון. ציון ברוך חותם על גבס של מאושפז צעיר בקפלן. קרדיט צילום: גלעד שעבני שופן

גיבוי העל הקטנים ביותר

את בוקר פורים פתחו ההורים והתינוקות בפגיה במרכז הרפואי קפלן בחגיגות לרגל חג הפורים – והפגים התחפשו לגיבורי על. לטובת התחפושות, הביאה שלומית סעד כהן, מרפאה בעיסוק בפגיה, גלימות של גיבורי על, העשויות מחומר הניתן לחיטוי, וחיפשה כל אחד מהפגים שההורים שלו היו מעוניינים בכך.

שלומית סעד כהן, מרפאה בעיסוק בפגיה במרכז הרפואי קפלן: “היום, לרגל חג הפורים, הבאנו לפגיה גלימות מיוחדות של גיבורי על מחומר הניתן לחיטוי, והכנסנו אווירה חגיגית לפגיה. גם לפגים מגיע לחגוג את החג, ולא פחות חשוב מכך – להורים שלהם. זמן השהות של התינוקות בפגיה הוא זמן מלא חששות, וניצלנו את חג הפורים בשביל להזכיר להורים שהם והילדים שלהם הם לא פחות מגיבורי על! ניכר היה שההורים מאוד התרגשו, ורבים ביקשו להצטלם עם הפגים למזכרת, בחג הפורים הראשון שלהם יחד”.

ד”ר כלנית שפורן הרשקוביץ, מ”מ מנהלת הפגיה במרכז הרפואי קפלן:

“התינוקות יכולים לשהות בפגיה החל מכמה ימים בודדים ועד חודשים ארוכים, וההורים מלווים אותם בתקופה מורכבת ומלאת דאגות. לכן, עבורנו, זו לא רק תחפושת, אלא החגיגה הבוקר היא חלק משמעותי מתהליך הריפוי אותו צריכים לעבור הפגים וההורים גם יחד. אווירת החג, השמחה והצהלה, ששורה יחד אצל הצוות, ההורים והפגים, מייצרות השפעה על הנפש, ובכך תורמות ללא ספק לתהליך ההתחזקות של הפגים וההורים”.

בקפלן

בקפלן

הכי קטנים אבל הכי גיבורים. הפגים שהתחפשו

קרדיט צילום: המרכז הרפואי קפלן

זכויות יוצרים
המספר האדום

בדוק גם...

תרגיל מלחמה חברת חשמל

תרגיל הערכות לחירום בחברת החשמל

תרגיל מלחמה. חברת החשמל פתחה הבוקר בתרגיל מלחמה ראשון מסוגו שיתנהל לאורך 5 ימים ובמספר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים