דף הבית > פוליטיקה > אולי בגלל זה (2)

אולי בגלל זה (2)

שוב דוגמא אישית חסרה בקרב אנשי הציבור המפרים בפומבי את כללי הסגר

מצב התחלואה בגדרה ממשיך להאיץ והציבור ממשיך לחפש את הסיבה להתפרצות התחלואה דווקא בגדרה.

אולי בגלל זה

מפרסום של העיתונאי חיים לוינסון בימים האחרונים התברר כי למרות הגבלות הסגר השלישי, אשר נכנסו לתוקף ב 27/12 והכוללות כידוע לכולם איסור על שהייה בביתו של אדם אחר, מרכזת סניף הליכוד בגדרה הילה מלמד יחד עם השר לשעבר מטעם מפלגת הליכוד איוב קרא, וראש מועצת בני עי”ש אריה גארלה הגיעו לחגוג יום הולדת בביתו של סגן ראש מועצה מקומית קריית עקרון.

מגלילת עמוד הפייסבוק של מלמד עולה כי מעבר ההנחיות הברור לא מפריע להתגאות בהפרות ולפרסמם ברבים. ב 7/1, בעיצומו של הסגר, כאשר רבים ממשיכים להיאבק בקורונה ונמנעים מכל מגע בהתאם למגבלות, פרסמה מלמד תמונות מחויכות מהאירוע החגיגות.

אי כיבוד הגבלות הסגר על ידי אנשי הציבור שלנו אינו דבר חדש כמובן. זכור במיוחד מקרה נוסף של בכירת ליכוד מגדרה, שרת הגנת הסביבה גילה גמליאל, אשר ניצלה את התקנה המאפשרת מעבר דירה במהלך הסגר כדי ‘לעבור דירה’ במהלך יום הכיפורים לבית משפחת בעלה בטבריה.

אם להם מותר אז…

אם מישהו מחפש סיבות לאי שמירה קפדנית על הוראות הקורונה, שייכנסו ממחר לשלב חדש אך בוודאי ימשיכו ללוות אותנו לתקופה ארוכה נוספת, בקלות אפשר להיתלות בטענה ש”אם להם מותר אז גם לנו”.

דוגמא אישית. השר שלעבר קרא, עם ראש המועצה גראלה ועם מרכזת סניף הליכוד בגדרה מלמד. טוויטר ערוץ 13

הנגיף לא מבדיל בין הציבור לנבחריו

הבעיה בטיעון מתחילה כאשר בודקים האם גם הנגיף מכבד את העיקרון הזה. הדוגמא של חבר הכנסת דוד ביטן, גם הוא ממפלגת הליכוד ומחוג מכריה הקרוב של מלמד, לא הקפיד על כללי הקורונה כאשר המשיך להיפגש עם אנשים למרות שחש ברע במהלך השבועות האחרונים. ביטן התאשפז בשל מחלתו בקורונה והשתחרר לאחר מאבק ממושך בנגיף בבית החולים לביתו רק לפני תקופה קצרה.

הפינה לשיפוטכם

ערוץ 13 שעימת את השר לשעבר קרא עם הפרת ההנחיות קיבל ממנו את התגובה הבאה: ” זה יום הולדת של סגן ראש מועצת עקרון בתוך בית, כשהצטרפו אנשים עזבתי ישר. אם היה משהו לא כשר לכמה שניות אני מתנצל”.

אל תמתינו לדוגמא אישית מנבחרי הציבור – שמרו על ההנחיות, שמרו על הבריאות!

(צילום מתוך שידורי ערוץ 13)

 

 

 

 


בדוק גם...

עוצר פורים

“האם מותר לשמוח?”. ההודעה הרשמית של ראש הממשלה על עוצר בחג הפורים בהודעה משותפת של …

שינוי גודל גופנים