דף הבית > חי מהשטח > אבישג סמברג Is Someone

אבישג סמברג Is Someone

הצלחה נוספת לספורטאית הבינ”ל הגדרתית, הפעם באליפות העולם שנערכה במנצ’סטר. האם גדרה בדרך לטוקיו 2020?

לא רק השם קובי מרימי אמור להיות מוכר כיום לכל גדרתי. גם השם אבישג סמברג הופך למוכר יותר ויותר במושבה אחרי שהצעירה (18), אשר החלה את אימוניה בטאקוואנדו במועדון שרעבי אומנויות לחימה הגדרתי בכיתה א’, זוכה לרצף של הצלחות בתחרויות בין לאומיות.

בשבוע האחרון היה זה במנצ’סטר, בריטניה, באליפות העולם בטאקוואנדו (שמה של אומנות לחימה יפנית אשר משמעותה ‘דרך היד והרגל’), ספורט אשר קיבל מעמד של ספורט אולימפי החל בשנת 2000.

אל שורת ההישגים ועשרות המדליות אשר מקשטות את חדרה בשכונת גבעת אביב היא לא הגיעה בקלות. אבישג מקדישה לא פחות מ-15 אימונים בשבוע ומשטר דיאטה קשוח המחויב על מנת לשמור על משקל גוף התואם את קטגוריית התחרות שבה היא מתחרה. מטבע הדברים, השנה כל ההכנות מכוונות לטוקיו 2020, “אני רואה רק את המטרה ויודעת להגיע אליה”.

בתחרות שנערכה בשבוע שעבר סיימה סמברג, בתה של נילי סמברג אשר רצה למועצת המקומית בבחירות האחרונות ברשימתו של יואל גמליאל, במקום ה-9 הכולל אחרי שניצחה בקרב צמוד את הברזילאית ועלתה לשמינית הגמר. בשמינית הגמר גילתה סמברג יתרון על פני המקסיקנית אבל הפסידה וסיימה את התחרות במקום התשיעי והמכובד.

בסיבוב הראשון נרשמה תקרית פחות ספורטיבית כאשר המתמודדת הלבנונית, ככל הנראה נמנעה מטעמים לא ספורטיביים מלהכנס לקרב מול סמברג ואבישג עלתה לסיבוב השני בניצחון טכני.

עלי והצליחי.


בדוק גם...

האם מבצע החיסונים צפוי להיכשל?

4 שבועות בדיוק חלפו חוסן בשידור חי ראש הממשלה ונתן את האות לתחילת מבצע החיסונים. …

שינוי גודל גופנים