דף הבית > פוליטיקה > אין צורך להשקיע בקטיעת השרשרת

אין צורך להשקיע בקטיעת השרשרת

המועצה המקומית החליטה שלא לדון בהצעה להשיק מפת קורונה יישובית

מדינת ישראל כבשה בשבוע האחרון את המקום הראשון בעולם בשיעור הנדבקים החדשים. סכנת הסגר מאיימת לסגור על כל תושבי המדינה אבל בגדרה החליטו שאין כל צורך בהשקעה בקטיעת שרשרת ההדבקה.

משרד הבריאות מפרסם בכל יום את הפרטים של אירועי החשיפה בהם נחשף הציבור הרחב לחולי קורונה מאומתים, זאת על פי החקירות האפידמיולוגיות המתבצעות ברמה הלאומית.

תושבי גדרה שנחשפו לחולים מאומתים אלו ושלא קוראים את ‘גדרה היום’ מתקשים לדעת שנחשפו אלא אם קיבלו הודעה פרטנית מבעל העסק בו שהו או מאיתור של השב”כ.

החליטו שאין צורך

עם זאת, במועצה המקומית חושבים שאין צורך לטפל בנושא. מעט הדיווחים שהעביר ההמועצה בתחילת מהגיפה על מקומות החשיפה וההדבקהה פוטנציאלית ביישוב פסקו ובישיבת המליאה האחרונה החליטה הקואליציה שלא לדון בהצעה בנושא שהונחה על שולחן המועצה כבר בתחילת הגל השני. על פי ההצעה תושק מפת אירועי קורונה יישובית שתעודכן על ידי גורמי המועצה ומקורותיהם הבריאותיים הרשמיים והמלאים.

כלל חברי הקואליציה בראשות ראש המועצה גמליאל וסהר רווח סגנו הצביעו נגד הדיון בהצעה.

ואירועי ההדבקה נמשכים

במהלך השבוע האחרון – 26 נדבקי חדשים בגדרה.  גם את פרטי אירוע החשיפה האחרון, אשר התרחש בסניף אושר עד בצומת כנות הסמוך תוכלו לקבל באופן מונגש לתושבי האזור רק במפת הקורונה של המושבה המתוחזקת על ידי מערכת ‘גדרה היום’.

כל עוד לא יסופקו על ידי הרשות המקומית אמצעי הנגשה למידע הבריאותי החשוב, ‘גדרה היום’ ימשיך לעדכן את מפת הקורונה של המושבה של גדרה היום, מפה שעד כה נכנסו לאתר בה מידע אודות האירועים אלפי אנשים ביותר מ 16,000 כניסות.

היחידה שמפרטת את כלל אירועי החשיפה לחולים מאומתים באזורנו. מפת הקורונה של המושבה

 


בדוק גם...

פצוע דקירה בגדרה

ניידות משטרה ואמבולנסים הוזעקו הערב בשל פצוע דקירה לרחוב סטרומה במשטרת ישראל התקבל הערב דיווח …

שינוי גודל גופנים